دسته
لينك هاي دسترسي سريع
مطالب من در ثبت مطالب روزانه
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 1022229
تعداد نوشته ها : 1368
تعداد نظرات : 348
Rss
طراح قالب
مهدي يوسفي
پس از مناظره چهارشنبه‌شب مهندس میرحسین موسوی و محمود احمدی‌نژاد، که در آن، رئیس دولت نهم با زیر پا گذاشتن اصول اخلاقی، انسانی و اسلامی، ضمن نام بردن از چندین شخصیت برجسته نظام جمهوری اسلامی نظیر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، حجت‌الاسلام خاتمی و حجت‌الاسلام ناطق نوری، اتهام‌هایی را متوجه آنان کرد، روز پنجشنبه و در حاشیه مراسم بیستمین سالگرد درگذشت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نکاتی را به محمود احمدی‌نژاد یادآور شد.

گفتگوی کوتاه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با احمدی‌نژاد که از دید عکاسان پنهان نماند، این سؤال را در افکار عمومی مطرح ساخت که محتوای این گفتگوی کوتاه چه بود.

یک منبع آگاه، در این زمینه به خبرنگار سیاسی آفتاب گفت، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، پس از پایان این مراسم، در گفتگویی کوتاه به احمدی‌نژاد گفت: «سخنان شب گذشته تو را شنیدم. تمام مطالبی که درباره من گفتی کذب است». احمدی نژاد در جواب سعی در توجیه رفتار خود داشته که آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مجدداً تأکید کرده است: «مطالبی که درباره نامه به پادشاه عربستان و فرزندان من گفته‌ای از اساس کذب است. بنابراین در فرصت باقی‌مانده عذرخواهی ‌کن در غیر این صورت از طریق مراجع قانونی به اعاده حیثیت از خود خواهم پرداخت».

يکشنبه هفدهم 3 1388
X